Veislynai

Amerikiečių buldogai

Nurodytas tel nr.

Šunų veislynai

Berno zenenhundų veislynas Amžina Euforija

Nurodytas tel nr.

Paupio gatvė, Kėboniai, Lietuva

Šunų veislynai

Škotų nulėpausių ir stačiaausių kačių veislynas Redera*LT

Nurodytas tel nr. Yra nuotraukos

Kačių veislynai

"Plieninė iltis" - vokiečių aviganių veislynas

Nurodytas tel nr. www

Kaunas, Lietuva

Šunų veislynai

Leiklendo terjerų veislynas Auksinė Savana

Nurodytas tel nr. Yra nuotraukos

Išorai, Lietuva

Šunų veislynai


Veislynai

Lietuvoje kaip visame pasaulyje populiariausi šunų ir kačių veislynai. Visgi gyvūnų augintinių veisiamos rūšys apima kur kas daugiau. Tai – ir graužikų, ir dekoratyvinių triušių, ir papūgėlių, ir vėžlių, ir sraigių bei kiti veislynai. Kad ir kokios rūšies augintinio ieškotumėte, svarbiausia rinktis patikimą ir oficialiai savo veiklą vykdantį gyvūnų veislyną.

Gyvūnų veislynas privalo būti įregistruotas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) registre (registruotų ir patvirtintų veisėjų sąrašas skelbiamas VMVT interneto svetainėje). Jam išduodamas VMVT veterinarijos patvirtinimo numeris, kuris, pagal nuo 2021 m. gegužę priimtus Mažmeninės prekybos taisyklių pakeitimus, privalo būti nurodomas skelbimuose, kuriuose veislynas siūlo įsigyti savo veisiamų gyvūnų.

Rinkdamiesi augintinį iš gyvūnų veislyno, turėtumėte iš anksto pasidomėti veisėjais, atsiliepimais apie juos, įvertinti gyvūnų laikymo sąlygas, pasiteirauti, kokie dokumentai yra išduodami perkant gyvūną. Visuomet derėtų pasirašyti oficialią gyvūno pirkimo-pardavimo sutartį, kurioje būtų nurodytos pardavėjo įsipareigojimai bei garantijos pirkėjui. Parduodami šunys, katės bei šeškai privalo būti ženklinti poodine mikroschema bei įregistruoti Gyvūnų augintinių registre. Taip pat veisėjai naujajam savininkui turi suteikti visą informaciją apie gyvūno sveikatą, jam taikytas vakcinaciją, gydymą ir kitas atliktas veterinarines procedūras, jei tokių būta.
Oficialūs gyvūnų veislynai, kuriuos rasite Petoffice.lt platformoje, yra patikima vieta, kur galite įsigyti kilmingą, sveiką ir visus veislės standartus atitinkantį augintinį.

Norite sulaukti geriausio pasiūlymo?

Užpildykite užklausos formą pagal pasirinktus kriterijus ir sulaukite geriausio pasiūlymo!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau